Simeranya Logo

Hizmet veya çözümlerimizle ilgili sorunuz mu var? Hemen bizimle iletişime geçin.

E-Bültenimize Abone Ol

Hizmet ve ürünlerimizdeki yenilikleri, blog içeriklerimizi ve kurumsal bilgilendirmelerimizi yayınlamak için e-bültene kaydolabilirsiniz. Rahatsız edecek sıklıkta gönderim yapmayacağımızdan emin olabilirsiniz.
Case study

E-Pubist

EPUBIST, basit bir editör ile ofis programları kullanabilen herkesin dijital veya basılı dokümanları EPUB ve PDF formatına dönüştürebileceği yenilikçi ve inovatif bir uygulamadır. Dijitalleştirme sürecinde herhangi bir kurum, kuruluş veya bir bireye yardımcı olarak ekonomik, hızlı ve elektronik kitap/dijital doküman oluşturma imkanı sağlar.

Neden EPUBIST?

EPUBIST, tasarım ve yazılım bilgisi gerektirmeden elektronik kitaplar için kolaylık sağlayan bir çözümdür. Esnek düzenleme ve biçimlendirme özellikleri sayesinde içeriği çeşitli cihazlara uyacak şekilde optimize etmek mümkündür. Hem bireylerin hem de kuruluşların elektronik kitapları hızlı, etkili ve geniş bir kitleye ulaştırma ihtiyaçlarına çözüm sunar. Bu nedenle, EPUBIST, kullanıcı dostu ara yüzü ve gelişmiş özellikleriyle içerik oluşturma sürecinizi ekonomik, hızlı, kolay ve etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.

Epubist ile Baskıya Hazır PDF

Özellikler

Epubist'in Öne Çıkan Özellikleri

Kolay İçerik Girişi

Tasarım ve yazılım bilgisi gerektirmeden, kullanıcı dostu bir editör üzerinden hızlı ve kolay içerik girişi yapabilirsiniz.

Farklı Formatlarda Çıktı

Metin editörlerinde hazırlanan içerikleri ofis programlarından manuel veya otomatik olarak aktarabilir, esnek bir içerik hazırlama süreci elde edebilirsiniz.

Hızlı ve Çeşitli Yayın

Önceden hazırlanmış tasarım üzerine otomatik yerleştirme ile baskıya hazır yüksek/düşük kaliteli PDF formatında ve EPUB formatında içeriklerinizi yayınlayabilirsiniz.

HTML5 Medya Formatı

EPUB formatında video, ses, hareketli görsel gibi HTML5 elemanlarını içeriğinize entegre ederek okuyuculara daha zengin ve etkileyici bir deneyim sunabilirsiniz.

Akışkan veya Sabit EPUB

İster akışkan (flow), ister sabit (fixed) özellikte EPUB formatında çıktı alabilme seçeneği ile içeriği farklı cihazlarda optimal şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Ön Tanımlı Tasarım Şablonları

İçeriği oluşturulacak dokümanlar için önceden hazırlanmış HTML şablonları ile tasarımlarınızı farklılaştırabilir, tek tıkla dokümanınızın görüntüsünü değiştirebilirsiniz.

Kullanım Alanları

EPUBİST, özellikle dijital ortamda içerik paylaşımını ve dağıtımını kolaylaştırdığı için baskılı veya dijital çıktılar üzerinden eğitim-öğretim yapan veya okuyucular için yayınlar üreten işletmeler için uygundur.

  • Kitaplarını dijital ortamda yayınlamak veya geleneksel yayıncılıkla birlikte dijital formatı da desteklemek isteyen yayınevleri,
  • Ders kitapları, soru bankaları gibi basılı eğitim materyallerini dijitalleştirmek isteyen eğitim kurumları,
  • Kitapları ve diğer belgeleri dijital olarak arşivlemek ve erişim sağlamak isteyen kütüphaneler,
  • Teknik belgeler, kullanım kılavuzları, bakım prosedürleri ve benzeri dokümanları dijital ortamda sunmak isteyen işletmeler