Simeranya Logo

Hizmet veya çözümlerimizle ilgili sorunuz mu var? Hemen bizimle iletişime geçin.

E-Bültenimize Abone Ol

Hizmet ve ürünlerimizdeki yenilikleri, blog içeriklerimizi ve kurumsal bilgilendirmelerimizi yayınlamak için e-bültene kaydolabilirsiniz. Rahatsız edecek sıklıkta gönderim yapmayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Temel İlkelerimiz

Simeranya

Temel İlkelerimiz

İşimizin temelinde müşteri odaklılık ve yüksek kalite anlayışı ile esneklik, sosyal sorumluluk, inovasyon ve etik değerlere bağlılık bulunuyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürekli gelişmeyi hedefliyor ve topluma karşı sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.

Simeranya Dijital Teknoloji
Simeranya Kalite ve Mükemmellik

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizi her zaman önceliğimiz olarak görür, müşteri memnuniyetini sağlamak için onların ihtiyaçlarını anlamak ve beklentilerini karşılamak için çaba sarfederiz.

Simeranya Kalite ve Mükemmellik

Kalite ve Mükemmellik

Ürünlerimizde ve hizmetlerimizde sürekli olarak yüksek kaliteyi ve mükemmelliği hedefleriz. Yazılım geliştirme süreçlerimizde kalite kontrolüne büyük önem veririz.

Simeranya Esneklik ve Uyarlanabilirlik

Esneklik ve Uyarlanabilirlik

Hızla değişen pazar koşullarına uyum sağlamak için esnek çözümler sağlarız. Uyarlanabilir çözümler üretmek için farklı perspektiflere değer veririz.

Simeranya Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Toplumun ihtiyaçlarına duyarlılık göstererek sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunuruz. Eğitim, istihdam, çeşitlilik ve kapsayıcılık gibi alanlarda sosyal etki yaratmak için gönüllülük faaliyetlerine katılır ve sosyal projelere destek sağlarız.

Simeranya İnovasyon ve Teknolojik Yenilik

İnovasyon ve Teknolojik Gelişim

Teknolojik yenilikleri ve sektördeki gelişmeleri sürekli takip ederiz. Yaratıcı çözümler üretmek ve müşterilerimize en son teknolojileri sunabilmek için inovatif Ar-Ge faaliyetlerine büyük önem veririz.

Simeranya Etik Değerlere Bağlılık

Etik Değerlere Bağlılık

İşimizi etik değerlere uygun olarak yaparız. Müşteri gizliliğine saygı gösterir, dürüstlük, şeffaflık ve adalet ilkelerine bağlı kalırız. Yolsuzluğa ve yasa dışı faaliyetlere karşı sıfır tolerans politikası benimseriz.

Daha yakından göz atın

Biz, sadece projeleri yönetmiyor, aynı zamanda iş ortaklarımızla birlikte büyüyoruz. Profesyonellik, şeffaflık ve müşteri memnuniyeti değerlerimizle her projede kalite standartlarını yükseltiyoruz.