Simeranya Logo

Hizmet veya çözümlerimizle ilgili sorunuz mu var? Hemen bizimle iletişime geçin.

E-Bültenimize Abone Ol

Hizmet ve ürünlerimizdeki yenilikleri, blog içeriklerimizi ve kurumsal bilgilendirmelerimizi yayınlamak için e-bültene kaydolabilirsiniz. Rahatsız edecek sıklıkta gönderim yapmayacağımızdan emin olabilirsiniz.
Case study

Staff

Staff kurum içi iletişim uygulaması, cihaz zimmet ve SIM kart fatura takibi modüllerinden oluşan, web yazılımı üzerinden yönetilen bir mobil uygulamadır.

Özellikle yüksek sayıda personeli, birden fazla şubesi ve farklı konumları olan şirketler için özel olarak tasarlanmıştır.

Staff ile şirket personelleri birbirlerinin numaralarını telefonlarına kaydetmelerine gerek kalmadan iletişim kurabilir, SMS ve e-posta gönderebilir. Bu sayede, şirket içindeki iletişim güçlenir ve personel arasındaki iş birliği daha hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleşir.

Staff, mobil cihaz zimmeti ve SIM kart fatura takibi modülleri ile şirket kaynaklarının daha etkili bir şekilde yönetilmesine olanak tanır.

Neden STAFF?

Staff, personel arasındaki iletişimi kolaylaştırarak ekip içi iş birliğini artırır ve hızlandırır. Şirketin mevcut insan kaynakları yazılımı ile entegre edilerek hiyerarşik yapı içerisinde rol ve yetkiye bağlı olarak personellerin özlük hakları, meta verileri, iletişim bilgileri görüntülenebilir.

Staff ile şirket içi iletişim

Özellikler

Staff'in Öne Çıkan Özellikleri

Hızlı İletişim

Uygulama içinden personel arası çok hızlı bir iletişim imkanı sunar. Şube, birim, iş unvanı ve isim gibi filtreleme özellikleri kullanılarak arama, SMS, e-posta, duyuru, bildirim kanalları ile 360 derece iletişim sağlar.

Fatura Kontrolü

Servis sağlayıcı faturalarını kontrol eden uygulama, olası hataları tespit ederek önleyebilir. Bu, yanlış ücretlendirme veya hizmet dışı kalma gibi durumların erken tespit edilmesine yardımcı olur.

Cihaz Zimmet Takibi

Uygulama ile personellere verilen cihazların zimmet takipleri yapılabilir. Kaynakların yönetimine yardımcı olur.

Personel Bilgileri

Yetkiye bağlı olarak personellerin CV, özlük hakları, birimi, hiyerarşideki yeri gibi detaylı bilgiler görülebilir. Bu, personel yönetimi süreçlerini daha etkin hale getirir.

Güvenlik ve Gizlilik

Uygulama, güvenlik önlemleri ve yetkilendirme ile şirket içindeki bilgilerin güvenliğini sağlar. Hassas verilere sadece yetkili kullanıcıların erişmesini sağlar.

Anlık Mesajlaşma

Birebir veya grup oluşturarak anlık mesajlar atabilir, yazı haricinde ses, konum, video, belge gibi farklı formatlardaki dosyaları iletebilirsiniz. Arşivden veya cihazınız ile çektiğiniz fotoğraflarınızı gönderebilirsiniz.

Kullanım Alanları

Staff, kurum içerisinde yetkilendirilmiş ve uygulamaya sahip herkes tarafından kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcı dostu arayüzü, gelişmiş bir telefon rehberi gibi, çalışanların uygulamaya hızlı bir şekilde adapte olmalarını sağlar. Staff, kurumsal bir çerçevede her seviyedeki personel (üst düzey yöneticiler, müdürler, departman sorumluları, uzmanlar, saha ekipleri ve diğer tüm çalışanlar) için uygun bir deneyim sunar.

  • perakende sektörü,
  • lojistik ve dağıtım,
  • enerji ve altyapı,
  • eğitim sektörü,
  • sağlık sektörü

gibi çok sayıda personeli olan ve karmaşık yapıya sahip büyük ve orta ölçekli işletmelerin yanı sıra çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren işletmeler Staff uygulamasından faydalanabilirler.